Trenéři Lukáš Plšek s Jiřím Weintrittem vyslali Bobry poprvé na led
čtvrtek 8.8.2019 | Richard Müller |

Trenéři Lukáš Plšek s Jiřím Weintrittem vyslali Bobry poprvé na led

V úterý vyjeli Bobři poprvé před letošní sezónou na led. Po dlouhé a intenzivní suché přípravě se konečně Valaši dočkali ledové plochy, kterou i přes vysoké venkovní teploty dokázali ledaři na zimním stadionu vytvořit.

Tým se včetně nejnovějších útočných posil Vávry a Romančíka rozjel na ještě nepříliš kvalitní led valašskomeziříčského stadionu. Poprvé nazul trenérský kroj i Lukáš Plšek, jemuž začíná premiérová sezóna v pozici kouče. Spolu s hlavním trenérem Jiřím Weintrittem dnes nasčítalí 17 hráčů. Ze zdravotních a osobních důvodů chybělo několik stabilních plejerů z loňské sezóny.

Dobrou zprávou je, že se do tréninků zapojili i Daniel Paťava s Jakubem Pořickým, kteří ještě donedávna figurovali na seznamu zraněných. Jediným marodem tak zůstává kapitán Tomáš Brunec, jenž s největší pravděpodobností nastoupí až v průběhu podzimu.

Podle slov Petra Dvořáka ve videoreportáži je zřejmé, že Bobry ještě posílí minimálně jeden obránce a samozřejmě tým přivíta i druhého gólmana, který se přidá k ikoně Jiřímu Slovákovi.

Záběry z tréninku, včetně rozhovorů s trenérem Weintrittem, Petrem Dvořákem a Michalem Romančíkem, najdete ve videu níže.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS