Útočník Tomáš Vávra od nové sezóny Bobrem!
sobota 27.7.2019 | Richard Müller |

Útočník Tomáš Vávra od nové sezóny Bobrem!

Bobři získávají hned druhou posilu do útoku. Od příští sezóny bude jejich dres hájit útočník Tomáš Vávra. Vsetínský útočník už za Valašské Meziříčí hrál v závěru loňské sezóny, když měl vyřízeny střídavé starty z VHK ROBE Vsetín. Teď je ale jeho příchod k soutoku Bečev potvrzen a Vávra se stává stabilním členem A - týmu.

"Jednání o příchodu Tomáše Vávry bylo dlouhé a stálo to hodně práce, ale nyní můžu potvrdit, že do týmu míří po Michalu Romančíkovi další vynikající útočník," je spokojen sportovní manažer Bobrů Petr Dvořák.

Tomáš Vávra má za sebou více než sto startů v první lize a jeho zkušenosti jsou pro druhou ligu nadstandardní. Jen v loňské sezóně to jasně dokázal, když posílil Valašské Meziříčí během střídavých startů a v play-off byl strůjcem úspěchu. V devíti zápasech získal 8 kanadských bodů.

"Nyní ještě intenzivně pracuji na posílení obranných řad a jednám s potencionálními hráči na tuto pozici. Pokud se to podaří, posílíme o dva kvalitní obránce," hlasí Petr Dvořák.

V kádru se odehrála ještě jedna změna opačným směrem. Po třech sezónách už nebude oblékat dres Valachů obránce Vladimír Váňa, který hledá angažmá v jiném klubu.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS