V boji o play-off přituhuje. Na Bobří hráz míří Nový Jičín
pátek 14.2.2020 | Daniel Gargulák |

V boji o play-off přituhuje. Na Bobří hráz míří Nový Jičín

Základní část Druhé ligy míří do svého finále. Valašské Meziříčí má před sebou posledních 5 duelů, během kterých se mimo jiné rozhodne, z jaké pozice Bobři vstoupí do vyřazovacích bojů. Před volným kolem změří Valaši své síly se svým největším rivalem, Ďáblům z Nového Jičína. Úvodní buly bude vhozeno tradičně v 17:00 v sobotu 15. února.

Nový Jičín se pokusí zabojovat o play-off

Ďáblové se nenachází v ideálním postavení vzhledem k vyhlídkám účasti ve vyřazovacích bojích. Na úkor Kopřivnice mají sice k dispozici jedno soutěžní utkání navíc, ztráta 10 bodů se ale může již po zápase s Bobry téměř nepřekonatelnou. Novojičínští by se museli spoléhat na výsledkový výpadek Tatrovky a všechny své zbylé duely vyhrát.

V ofenzivě naši sousedé dlouhodobě spoléhají na Slovince Roka Macuha. Ten se momentálně může pochlubit ziskem 35 bodů ve 35 zápasech, které z něj činí suverénně nejproduktivnějšího hráče Nového Jičína. Po svém příchodu se mezi tahouny zařadil i Lukáš Finsterle, někdejší zadák Vsetína, stabilně bodově v útoku přispívá i Dominik Kafka nebo Lukáš Králík.

Valaši svedou bitvu o co nejlepší postavení i bez absentujícího Dvořáka

Ztráta elitního útočníka a kapitána byla pro Valachy velkou ranou. Svěřenci trenérů Doboše a Plška se ale dokázali semknout a z posledních 4 duelů hned 3 dotáhli do vítězného konce. Jediná prohra přišla s Havlíčkovým Brodem a jak se zdá, právě tato ztráta byla osudová v ještě možném boji o druhé místo, na které už nyní Bobři ztrácí 9 bodů.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS