Valachy čeká souboj na ledě Kopřivnice
pondělí 6.11.2017 | Daniel Gargulák |

Valachy čeká souboj na ledě Kopřivnice

Do nedalekého města Tatry zavede 18. kolo hokejisty Valašského Meziříčí. Úvodní dva vzájemné duely neurčily vítěze po základní hrací době. Obě utkání musely být rozhodnuty až v prodloužení. Podaří se modrobílým tuto sérii zlomit a odvést si z Kopřivnice všechny tři body?

Můj dům, můj hrad

Ve vzájemných duelech obou soupeřů zatím letos platí, že vyhrává domácí celek. Pro Bobry je navíc Kopřivnice jediným soupeřem, se kterým letos neukončila utkání po základní hrací době v obou vzájemných střetnutích.

Nejdříve se radovala doma TATRA, když zdolala Bobry 4:3 po prodloužení. Bobři ale také ustrážili svoji Bobří hráz a vyhráli doma 3:2 po prodloužení. Vítězství v domácím utkání trefil hned ze začátku prodloužení Petr Dvořák.

Velká bojovnost v obou duelech

Vzájemné duely s Kopřivnicí provázela velká bojovnost. Od třetího měření sil obou soupeřů lze čekat podobný scénář. Valašské Meziříčí bude chtít potvrdit vítěznou formu, Kopřivnice ještě víc dotáhnout unikající soupeře v tabulce.

Hráči Kopřivnice drží v posledních duelech velmi slušnou formu. Kopřivnice vyhrála tři ze svých čtyřech posledních duelů, prohra byla navíc zapsána na ledě favorita celé soutěže Poruby, a to až po prodloužení v poměru 2:1.

Poslední zápasy Kopřivnice

Šumperk - Kopřivnice 4:5p
Kopřivnice - Hodonín 4:3
Opava - Kopřivnice 5:7

Sestava TATRY z minulého zápasu:

Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek, Kropka, Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Poruba, Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Sluštík, Mach, Suchý, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola.

Shrnutí

Třetí vzájemné utkání obou celků v rámci 18. kola začíná 8. 11. v 18:00 na zimním stadionu v Kopřivnici.

Vydejte se podpořit Bobry v těžkém utkání na ledě TATRY v honbě za dalšími důležitými body!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine