Valašské Meziříčí čeká nájezd Žihadel. Na Bobří hráz dorazí lídr skupiny Jih
čtvrtek 24.1.2019 | Daniel Gargulák |

Valašské Meziříčí čeká nájezd Žihadel. Na Bobří hráz dorazí lídr skupiny Jih

Týdenní pauza od hokeje se blíží ke svému konci. Druhá liga v sobotu 26. ledna nabídne už v rámci třicátého čtvrtého kola souboj prvního s druhým napříč skupinami Jih a Východ. Na Valašsku se představí žlutočerné Moravské Budějovice, které přijedou hájit své první místo v jižní skupině. Úvodní buly je naplánováno na 17:00

Moravské Budějovice se vrátily na první místo

Moravské Budějovice byly jeden ze čtyř mančaftů celé Druhé ligy, které ve středu neměly volno díky dohrávce 25. kola. V té ve svém svatostánku přivítaly hokejisty Tábora, kterým nadělili čistého kanára, jehož zásluhou se po jednozápasové odmlce vrátili o bod na první místo skupiny Jih před Žďár nad Sázavou.

První vzájemné měření sil s Valašským Meziříčím dotáhli svěřenci trenéra Žáka taktéž do vítězného konce, i když se s Bobry o poznání více nadřeli. Valaši je na jejich ledě přestříleli, přesto odjížděli bez bodů po těsné prohře 1:2. Žihadla nyní zajíždějí k odvetě právě k Valachům, odkud budou na dálku bojovat o udržení prvního místa.

foto: Věra Václavková, Draci Šumperk

Bobři budou navazovat na výhru v Kotlině

Po týdenní pauze budou Valaši pokračovat v trojboji s elitní trojicí skupiny Jih. Po skvěle zvládnutém výkonu v Havlíčkově Brodě a vysoké výhře o pět branek přijede na Bobří hráz první tým jižní skupiny. Moravské Budějovice budou dalším náročným testem při cestě za co nejlepším tabulkovým postavením před blížícím se play-off.

Svěřenci trenéra Weintritta mají Žihadlům co vracet. První ze dvou vzájemných měření sil na jejich ledě prohráli těsně o jedinou branku, motivace a odhodlání by tak kabině Valachů do odvetného zápasu chybět neměly. Valašské Meziříčí už navíc několikrát v letošní sezóně prokázalo, že se dokáže měřit i s těmi nejlepšími.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS