Valašské Meziříčí míří na horkou půdu Drtičů z Hodonína
středa 9.10.2019 | Daniel Gargulák |

Valašské Meziříčí míří na horkou půdu Drtičů z Hodonína

První pětinu soutěže uzavřou svěřenci trenéra Weintritta na ledě tradičního jihomoravského soka z Hodonína. Drtiči se už na začátku letošní sezóny zařadili znovu k lídrům východní skupiny, Bobři na ně ale zrácí ze čtvrtého místa pouhopouhý jeden bod. Utkání, které se odehraje netradičně v pátek 11. sprna od 18:00 tak slibuje třaskavou bitvu o cenné body.

Hodonín plní očekávání. Napraví proti Bobrům prohru s Šumperkem?

Drtiči vstoupili do nové sezóny nad míru skvěle a dlouho zůstávali neporaženi. První zaváhání přišlo na ledě Nového Jičína, následně si však poradili s velkým favoritem skupiny z Havlíčkova Brodu, aby ale následně v posledním odehraném kole podlehli prozatím suverénním Drakům z Šumperku v dramatické bitvě, kterou rozseklo až prodloužení. Nyní už se družina trenéra Flašara připravuje na nájezd valašských Bobrů.

Valaši si podruhé v sezóně zastříleli

Valašské Meziříčí přivítalo v posledním kole na své půdě loňského soupeře ze čtvrtfinále play-off, Žďár nad Sázavou, a pro domácí publikum předvedlo skvělou podívanou. Hráči v modro-bílých dresech nasázeli do branky bývalého brankáře Bobrů Jana Čápa celkem 8 branek, a po Moravských Budějovicích tak nadělili pořádný příděl na cestu domů i dalšímu týmu z loňské skupiny Střed. Valaši tak zamíří na jihomoravský led povzbuzeni vysokou výhrou, zda to bude ale na Hodonín stačit, ukáže páteční podvečer.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS