V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí čeká další domácí utkání. Tentokráte ve středu 5.12. od 18 hodin přivítají celek Nového Jičína. Bobři mají Jičínu co vracet a určitě budou chtít před domácími fanoušky naplno bodovat. Přijďte je tedy v tomto boji podpořit.

Tento zápas bude druhým ze série tří po sobě jdoucích zápasů s Novým Jičínem. V prvním utkání této série Bobři na ledě soupeře neuspěli. A to i přesto, že byli lepším mužstvem. Bohužel špatná koncovka Bobrů zapříčinila, že si ValMez místo bodů připsal jen další porážku. Nyní ale má ValMez další příležitost svého soka porazit a bodově se na něj dotáhnout.

Minulé utkání ale mělo i svá pozitiva. Zejména využití dvou přesilových her. Pokud tedy Bobři na svůj výkon naváží a zlepší koncovku, určitě nejsou beze šance.

Kanadské bodování týmu Nového Jičína vévodí dvojice Martin Kabeláč - Petr Macháček, která má shodně 14 bodů. Na dalších dvou místech jsou obránci Martin Andrýsek (11 bodů) a kapitán mužstva Přemysl Vašut (10 bodů).

Sestavy v minulém kole:
Valašské Meziříčí:
Okáč - Ambruz, Bokroš, Coufal, Heča, Kolovratník, Kvapil, Lyzák, Machala, Martiník, Máša, Mikel, Smetana, Vajda, Varga Mir., Varga D., Varga Mar., Voznica

Nový Jičín: Kozák – Hruška, Vašut, Gulda, Chvostek F., Hradil, Horák, Cabák – Chvostek M., Macháček, Skaloš - Kabeláč, Škumát, Mičulka – Uhlár, Zedník, Brynecký - Tomášek

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Preview k zápasu
Jakub Nikl | 7. 12. 2012

Třetí utkání s Novým Jičínem po sobě je tady

ODEHRANÝ ZÁPAS

0. kolo | čt 11.9.2025

7:3

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS

1. kolo | so 20.9.2025

17:00

TABULKA 2. LIGY

1. VAL Valašské Meziříčí 0 0:0 0
2. HAV Havířov 0 0:0 0
3. HOM Hodonín 0 0:0 0
4. KOP Kopřivnice 0 0:0 0
5. KRO Kroměříž 0 0:0 0
6. NJI Nový Jičín 0 0:0 0
7. OPA Opava 0 0:0 0
8. PRO Prostějov 0 0:0 0
9. SUM Šumperk 0 0:0 0
10. TEC Technika 0 0:0 0
11. UBR Uherský Brod 0 0:0 0
12. VEL Velké Meziříčí 0 0:0 0
13. ZNO Znojmo 0 0:0 0
14. ZNS Žďár nad Sázavou 0 0:0 0
Kompletní tabulka