Videorozhovor: Petr Dvořák a jeho hodnocení dosavadních výkonů
neděle 8.10.2017 | Richard Müller |

Videorozhovor: Petr Dvořák a jeho hodnocení dosavadních výkonů

Sedm odehraných utkání a předposlední příčka v tabulce. Začátek ligy Valachům nevychází podle představ a výsledky mrzí i manažera Petra Dvořáka, obzvlášť poté, co Bobři doma podlehli favoritům, které herně převyšovali. Jak sám Dvořák na kameru potvrdil, vedení hráčům a realizačnímu týmu věří a udělá maximum pro zlepšení výsledků.

“Tým je kvalitní, a myslím si, že i o něco lepší než loni,“ tvrdí Petr Dvořák. Už jen při pohledu do statistik je produktivita o něco světlejší než ta ze startu minulé sezóny. Samotný Petr Dvořák se už vyšplhal na úctyhodných třináct kanadských bodů. Patrné oživení přišlo i od stálice Jakuba Pořického, jemuž prvních sedm duelů stačilo na čtyři branky a pět asistencí.

Bobři trochu netradičně odehráli čtyři po sobě jdoucí utkání na domácím stadionu, jenže bodový zisk byl nulový. Jednalo se nejprve o tři papírově nejsilnější týmy a do té doby poslední Opavu.

“Proti Šumperku a Porubě jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem, což dokazuje třeba počet střel, ale v čem nás nejvíce tlačila bota, byla koncovka. Naopak soupeř dokázal skórovat přesto, že jsme jej dvě třetiny tlačili. U Hodonína musím sportovně říct, že byl lepším soupeřem,“ přiznává Dvořák.

Své hodnocení přidal i k poslednímu zápasu proti Opavě, který modrobílí marně v posledních minutách otáčeli.

Celý obsáhlý rozhovor s Petrem Dvořákem naleznete na našem youtube kanále nebo zde.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine