V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vydařeném utkání s Technikou Blansko jsme vyzpovídali hlavního strůjce vítězství Bobrů útočníka Tomáše Brunce. Ten dokázal vstřelit čtyři branky a na další nahrát. Kdy naposledy dokázal něco podobného? I tuto otázku jsme tomuto nebezpečnému útočníkovi položili.

Jak bys popsal dnešní zápas?
Ze začátku jsme sice vedli 1:0, ve druhé třetině jsme tomu dali trochu tempo a vyhráli jsme v podstatě zaslouženě. Ten výsledek je takový bonus.

Ve druhé jsme jako by zařadili druhou rychlost – dařilo se a vyhráli jsme ji 7:0. Čím si to vysvětluješ?
Tak jsme se víc tlačili do brány a ono to tam padalo.

Padalo to tam i tobě. Ve druhé třetině si vstřelil hattrick. Kdy naposledy jsi dokázal vstřelit hattrick?
To opravdu nevím, takovou dobrou paměť opravdu nemám.

Pak jsi přidal ještě čtvrtý gól. Dokázal jsi někdy vstřelit čtyři branky za zápas?
Určitě jo. I více gólů, ale ne v mužské kategorii.

Na vsetínském fóru se objevily názory, že jsi se v týmu Bobrů ”zahrabal”, že máš málo kanadských bodů...
Jednou jsem nahoře, jednou dole. Nejde to každý zápas.

Příští zápas zajíždíme na led Opavy. S čím do tohoto zápasu půjdete?
Tak určitě tam pojedeme vyhrát a uvidíme, jak to půjde.

A co ty osobně. Myslíš, že dokážeš vstřelit gól?
Rád bych vstřelil, ale bude to jiný zápas, takže uvidíme.

V dnešním zápase se lajna, ve které hraješ ty, Bokroš a Mir. Varga dokázala prosazovat. Zařídili jste dost gólu dneska. Jak se ti hraje se svými spoluhráči?
Tak s Bokym (Lukáš Bokroš, pozn. redakce) už hraji delší dobu a hraje se mi s ním výborně. Mira k nám v podstatě dobře přisedl a vidíte, jak to dopadlo – čtyři střídání, čtyři góly. Doufám, že to tak půjde i dál.

Vzkaz fanouškům?
Ať nás chodí podporovat a my se jim to budeme snažit vrátit takovými zápasy, jako dneska.