Hokejoví Bobři od minulého pátku pravidelně trénují na čerstvém ledě valašskomeziříčského stadionu. Pod vedením Josefa Doboše a Lukáše Plška doznalo mužstvo jistých změn a vítá i první posily. Kromě již avizovaného Reného Kajaby přichází i další útočník Lukáš Finsterle a obránce Richard Kobylík.

Tréninky na ledě probíhají ve vysokém tempu. Tým je téměř připravený zasáhnout do prvních přípravných duelů. U mužstva nepokračují Rostislav Vaněk a Petr Seidler, kteří z rodinných důvodů přesídlili do bližší Opavy. Naopak šanci porvat se o vyšší soutěž dostal Jiří Weintritt, který se připravuje s Přerovem a odehrál již i zápas proti extraligovému Třinci.

K vidění byli na ledě i staré známé tváře. V brankovišti zahajuje třetí sezónu v řadě v drese Bobrů Jiří Slovák, stejně nechyběl ani jeho jmenovec v útoku. Z dalších hokejistů lze vyzdvihnout hráče jako Michal Žák, Jakub Pořický nebo Tomáš Vávra.

Po zahraničním angažmá nyní brousí valašský led i Stanislav Báchor a jeho urostlý kolega z obrany Jiří Hajda. Úplně poprvé zaujaly místo v kabině letošní zvučené posily. René Kajaba, který se k hokeji vrací po pauze a naposledy hrával první ligu ve Vsetíně a Prostějově. Dále pak extraligou ostřílený Lukáš Finsterle, který společně s obráncem Richardem Kobylíkem loni hájili barvy sousedního Nového Jičína.

Soupiska v přípravě Bobrů

Brankáři: Jiří Slovák
Obránci: Michal Žák, Tomáš Holiš, Stanislav Báchor, Richard Kobylík, Jiří Hajda, Libor Kamas, Petr Pavlas
Útočníci: Jakub Pořický, Tomáš Vávra, René Kajaba, Lukáš Finsterle, Tomáš Andris, Šimon Kuchařík, Jiří Slovák, Michael Vavřík (zkouška), Daniel Stodůlka (zkouška).

ODEHRANÝ ZÁPAS

5. kolo | so 3.10.2020

8:1

TABULKA 2. LIGY

1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2
Kompletní tabulka