Mladý vsetínský útočník Marek Melenovský naskakuje už nějaký ten zápas za valašskomeziříčské Bobry. Za své působení u sousedního týmu si dokázal připsat dva góly a dvě asistence. Jak hodnotí utkání s Havlíčkovým Brodem, kdo je jeho velkým vzorem?

Jak bys zhodnotil zápas s Havlíčkovým Brodem?

Řekl bych, že jsme se pro nás typicky na začátku zápasu trápili, nemáme úplně dobré vstupy do utkání. Prohrávat po první třetině 2:0, to se špatně dotahuje. Pak jsme si k tomu něco řekli, podpořili jsme útok a dokázali jsme dorovnat. Třetí třetinu jsme byli podle mě jasně lepší a dotáhli jsme to až do prodloužení. Tam se nikomu nepoštěstilo, ovšem v nájezdech jsme byli lepší.

Jak jsi již zmínil, prohrávali o dvě branky, co se nedařilo?

Především bych řekl, že vázla obrana. Sice obranné pásmo neustále trénujeme, ale pořád jsou tam nějaké výkyvy. Nehlídáme si hráče a máme to tam zmatené. Musíme na tom ještě zapracovat.

Hned první akci v druhé třetině jste dali gól, pomohlo to psychicky?

Určitě, ten tým to tak nastartuje a pak se hraje líp.

Ve Valmezu už máš dvě branky, jak jsi se aklimatizoval?

Řekl bych, že mi to tady sedí. Je tady hodně přátelské prostředí, kabina je úžasná. Plus mám velký ice-time, takže je to úplně parádní.

Nastupuješ po boku Tomáše Vávry, jak se vám společně hraje?

Tomáš Vávra je, když to tak vtipně řeknu, zkušený veterán (směje se).Je to pro mě moc dobrý vzor a mám se od něj ještě spoustu co přiučit, abych mohl být ještě lepším hráčem.

Před sezónou jsi podepsal ve Vsetíně, jaká je teď tvoje pozice?

Moje aktuální pozice je, že čekám na šanci, je tam hodně šikovných kluků. Nejsem v hlavním kádru, ale v týmu jsem a když se někdo zraní, tak budu ready nastoupit.

Jak to máš teď s trénováním? Trénuješ na Vsetíně, nebo tady už jsi byl vlastně taky na pár trénincích.

Trénuji normálně na Vsetíně s A-týmem a jezdím na předzápasové tréninky, kde zatím hraju i všechny zápasy.