V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Oživit tým dravým mládím dokázalo vedení Bobrů náramně. Do Valašského Meziříčí se podařilo přivést mladičkého reprezentačního beka Richarda Kobylíka ze Zlína. Do zadních řad zároveň přichází šikovný obránce Stanislav Báchor a s cílem trápit soupeřovy gólmany Filip Ondráček. Oba v minulé sezóně hájili barvy Vsetína. V nejbližších dnech by měla být oznámena soupiska pro začátek přípravy na ledě. Další jména posil jsou v jednání!

Stanislav Báchor

Čerstvě třiadvacetiletý bek je rodákem ze sousedního Nového Jičína, kde také svou kariéru začínal. Následně si ho vyhlédl Vsetín, ve kterém strávil aktivně šest sezón. Z juniorky si ho trenéři vytáhli do A týmu, se kterým se stal v posledních dvou sezonách vicemistrem ligy.

Richard Kobylík

Jeden z nejmladších beků v lize strávil celou svou kariéru ve Zlíně. Za jeho snahu a výsledky si zasloužil pozvánku do reprezentace U19, kde odehrál minulý rok tři utkání. Tento devatenáctiletý mladík je nyní připraven bojovat v dresu Bobrů a pomoci tak pozvednout meziříčskou obranu.

Filip Ondráček

Čtyřiadvacetiletý centr, původem z Havlíčkova Brodu, startoval podobně, jako Kobylík, v juniorské reprezentaci. Mimo jiné si vyzkoušel i angažmá v zahraničí. Nejlépe mu vyšlo asi to v západo-americké WSHL, kde získal z 24 utkání 31 bodů. Ukázal se i ve Švédské Division 2, odkud zamířil do Vsetína. V minulé sezoně nebyl v silném kádru VHK až tak výrazný, každopádně s osmi kanadskými body a třiceti osmi starty se podepsal pod vsetínský úspěch!

Přejeme Filipovi, stejně jako i ostatním posilám, aby se jím u nás dařilo a odehráli zde tu lepší ze svých dosavadních sezón.

(foto zdroj: hc-vsetin.cz)

ODEHRANÝ ZÁPAS

5. kolo | so 3.10.2020

8:1

TABULKA 2. LIGY

1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2
Kompletní tabulka