Novým kapitánem Bobrů je Jakub Pořický

V domácím utkání s Porubou mohli fanoušci vidět jednu změnu v hierarchii týmu. Václav Studený již neplní funkci kapitána, stejně jako jeho asistenti Karel Vydra s Michalem Nedbálkem. Novým nositelem céčka na hrudi je Jakub Pořický, který by měl podle slov trenérů oživit morálku kabiny a nahecovat mužstvo ke zlepšeným výsledkům. Novými asistenty Jakuba Pořického se stali Petr Dvořák s Tomášem Bruncem. Jak kometuje změnu asistent trenéra Radim Dvořák a co k tomu řekl samotný Jakub Pořický?


"Do minulého utkání s Porubou jsme šli s novým kapitánem a asistenty, jelikož jsme potřebovali dostat do mančaftu nový impuls, protože jsme nebyli spokojení s hrou a chováním některých kluků. Po poradě s manažerem jsme se k tomuto kroku rozhodli, abychom i motivovali kluky, kteří neměli dříve tolik prostoru ve hře. Chtěli jsme tím dát najevo, že nikdo v týmu není nedotknutelný budou hrát jen ti, kteří si to opravdu zaslouží a makají naplno" .
—  Radim Dvořák (asistent trenéra)


Pár slov ke své nové funkci nám řekl i již avizovaný Jakub Pořický.

Jakube, kdy jste se dozvěděl, že vám trenéři přidělí funkci kapitána?
Dozvěděl jsem se to v pátek na tréninku, kdy k nám trenéři promlouvali v šatně o tom, co bychom měli zlepšit a vysvětlovali nám ty organizační věci ohledně změny kapitána a asistentů.

Víte, čím můžete být pro kabinu přínosem?
Těžko říct, to ukáže čas. Tým jsem hecoval i bez "C" a budu ho hecovat i nadále stejně. Je to spíše takový impuls, aby se něco změnilo.

Co musí podle vás udělat mužstvo pro zlepšení výsledků?
Musíme začít hrát jednodušeji a bez zbytečných vyloučení, jelikož dostáváme hodně gólů v oslabení. Naopak musíme zapracovat na přesilovkách, protože nám taky vůbec nevychází podle představ a v dnešní době to rozhoduje zápasy.

Děkuji, a přeji vám co nejvíce vyhraných utkání v roli kapitána!

ODEHRANÝ ZÁPAS

5. kolo | so 3.10.2020

8:1

TABULKA 2. LIGY

1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2
Kompletní tabulka