Další výraznou posilou, která přibude na soupisku Valašského Meziříčí, je obránce Michal Žák, který v loňské sezóně ovládl kanadské bodování beků. Přichází ale s jedním podstatným rozdílem. Vedení klubu se dohodlo s hráčem na smlouvě a ze střídavých startů se do nové sezóny stává hostování!

Michal Žák je kmenovým hráčem Vsetína, za který si v loňské sezóně připsal i několik startů v první lize. Většího zápasového vytížení se ale díky střídavým startům dočkal ve Valašském Meziříčí, a především v play-off v něm měli modrobílí výraznou oporu.

S pěti góly a osmnácti asistencemi završil Michal Žák loňskou sezónu u Bobrů a v té nadcházející chce podle svých slov svou produktivitu navýšit. Rodák z nedaleké Lešné byl v přípravě s týmem už od začátku, ovšem až nyní se s klubem dohodl na podmínkách.

"Jsem rád, že jsem se s klubem domluvil. Hrálo se mi tu skvěle a pořád mám v hlavě play-off, které bylo výborné. Jen škoda toho posledního zápasu v Porubě," vzpomíná Žák. Zájem o jeho služby měly však i jiné mužstva. "Nějaké nabídky byly, konkrétně tedy dvě. Jednou to ztroskotalo na podmínkách, podruhé bych neměl takové herní vytížení. Proto jsem rád, že jsem se s Bobry dohodl a budu se snažit předvádět ještě lepší výkony než loni. Chci aby Valašské Meziříčí útočilo na vrchní příčky," uzavírá.

ODEHRANÝ ZÁPAS

2. kolo | st 22.9.2021

9:0

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS

3. kolo | so 25.9.2021

17:30

TABULKA 2. LIGY

1. OPA Opava 2 4:2 4
2. VAL Valašské Meziříčí 1 9:0 3
3. ZNS Žďár nad Sázavou 2 8:7 3
4. NJI Nový Jičín 2 4:12 3
5. KOP Kopřivnice 2 5:7 1
6. KMB Kometa Brno B 2 2:4 1
7. HOD Hodonín 1 3:5 0
8. VEL Velké Meziříčí 0 0:0 0
Kompletní tabulka
×
Dnes v 17:30 | Muži
HHK Velké Meziříčí
HC Bobři Valašské Meziříčí