Sestava do sezóny 2021/22 je kompletní. Poměrně široký kádr včetně hráčů na zkoušku prošel přípravou, ze které vzešlo 23 hokejistů, kteří dostali důvěru trenérů a zapíšou se na soupisku A-týmu na začátek sezóny. Kdo jsou tito hráči a proč si je trenér Lukáš Plšek vybral?

David Sachr

„Sachřík, moderní gólman, který se sezónu od sezóny zlepšuje. Pokud si udrží formu z přípravy, tak by mohl být překvapením sezóny, ne-li nejlepším gólmanem skupiny Východ.”

Jiří Slovák

„Nebál bych se jej nazvat už personou druhé ligy. Je to skvělý gólman s velkými zkušenostmi, a hlavně parádní kluk do kabiny. Jsem moc rád, že jej máme v týmu.”

Stanislav Báchor

„Jeden z nejzkušenějších hráčů v poli. Věřím, že bude plnit pozici lídra obrany, na kterého se můžeme spolehnout. ”

Michael Janota

„Neznám jej moc dlouho. Je to ale obránce, který má neskutečnou střelu a pokud pořádně potrénuje po pauze, kterou si od hokeje dal, tak se může zařadit mezi nejlepší obránce druhé ligy.”

Jakub Ďurkáč

„Ďurky je jeden z nejpoctivějších hráčů v kabině. Dává tomu hokeji opravdu hodně. Je to tvrdý a nesmlouvavý bek, kterého by chtěl mít v kádru každý trenér.”

Tobiáš Mošnička

„Mladý kluk a náš odchovanec, který když bude makat na ledě i mimo něj, tak se z něj může stát vynikající obránce.”

Tomáš Holiš

„Ve Valašském Meziříčí je už delší dobu a rok od roku se zlepšuje. Když zapracuje na pohyblivosti a obratnosti tak nabyde obrovskou hodnotu.”

Libor Kamas

„Letos by mohl udělat pokrok v odehraných zápasech, Zatím moc šance nedostal, ale letos to má nachystané tak, že by mohl odehrát svoji životní sezónu v druhé lize, ale musí na sobě pracovat víc a víc.”

Martin Podešva

„Neskutečný hráč. Takové ruce, jako má on, v lize nikdo mít nebude a pokud bude brát druhou ligu poctivě, měl by být na vrcholu bodování.”

Tomáš Vávra

„Vávroš je mozek týmu. Zkušený borec, který by si měl sednout s Martinem Podešvou, a především v přesilovkách by to mělo být vidět.”

Jiří Goiš

„Další poctivec, je vidět, že přišel z vyšší ligy. Jeho zapracování před každým tréninkem a zápasem je na vysoké úrovni a pokud prodá jen trochu ze svých zkušeností, tak bude ozdobou ligy.”

Lukáš Finsterle

„Flin je skvělý bruslař a hráč se skvělou střelou, pokud bude plnit naše požadavky, tak bude velice platným hráče, který může dát spoustu gólů.”

Jan Křivohlávek

„Křivoš je hračička. Kluk, který to má hlavě srovnané a je to výborný bruslař, možná nejlepší v týmu. Má rád puk a zároveň je výborným klukem do kabiny.”

Jakub Pořický

„Duše kabiny a Valmezák do morku kosti. Skvělý bojovník za kterého jsem rád, že pokračuje v kariéře a budeme jej mít v týmu.”

Tomáš Urbanec, Filip Weintritt, David Kozubík

„Skvělí mladí hráči. Pokud navážou na výkony z přípravy, tak se můžou v dospělém hokeji prosadit. Jen by sem tam měli více poslouchat a nehrát si to podle sebe.”

Šimon Kuchařík

„Kuchta je můj oblíbenec. Kluk, který tady rok od roku roste. Znám ho od doby, co přišel k nám do A-týmu a dělá neuvěřitelné pokroky. Je to velký bojovník.”

Michael Vavřík

„Je to skvělý centr, má parádní pokrytí puku. Pokud Vavřa zapracuje i na zakončení, bude jednou hrát i výš než jen ve druhé lize.”

Daniel Stodůlka

„Stodola je velký bojovníček. Pro mě největší překvapení v týmu v tom, jak se popasoval s mužským hokejem. Je to poctivý kluk, který nevynechá jediný trénink a jsem moc rád, že je u nás v týmu.”

Ondřej Martiník

„Marťas je legenda valašského hokeje. Po loňské sezóně, kterou vynechal, opět oprášil brusle a je to prodloužená ruka nás trenérů v kabině a velká persona. Jsem rád, že si konec hokeje rozmyslel.”

Tomáš Andris

„Ander je další z kluků, se kterým jsem ve Valmezu od jeho začátku u mužů. Má toho v sobě hodně, jen by měl někdy více využívat spolupráci se svou pětkou, ale jeho tréninková píle a nasazení se mi moc líbí.”

René Kajaba

„Renda je neskutečný bojovník, který vybojuje nejvíc puků ze všech hráčů a hlavně má neuvěřitelnou fyzičku a je výborným bruslařem.”

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS

0. kolo | út 16.8.2022

 

TABULKA 2. LIGY

1. VAL Valašské Meziříčí 42 157:95 85
2. NJI Nový Jičín 42 137:128 78
3. KOP Kopřivnice 42 142:121 65
4. OPA Opava 42 128:121 61
5. ZNS Žďár nad Sázavou 42 138:155 61
6. KMB Kometa Brno B 42 114:120 57
7. VEL Velké Meziříčí 41 133:159 54
8. HOD Hodonín 42 110:159 43
Kompletní tabulka