Fanzóna » Šéfredaktor

Máte-li jakýkoliv dotaz, či připomínku k fungování redakce webu a onlajnů, napište nám zde. Take můžete nahlašovat chyby webu. Děkujeme!

 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   
  • Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.
  • RSS kanál ptejte se: Šéfredaktor

Zobrazuji odpovědi 1 - 3 z 3 odpovědí v této kategorii celkem.

limitsalv (katerinak.v@seznam.cz - hcbobřivm)
7.7.2019, 15:41
 
Dobrý den,
zanedlouho nám začne sezóna a na zdejších stránkách není žádná informace o týmu Bobrů. Začátkem tohoto týdne napsal p. Dvořák - manažer, že do konce týdne budou nové, čerstvé informace, ale do této chvíle není ani zmínka o týmu. Na stránkách ostatních účastníků 2. ligy jsou zveřejňovány čerstvé informace o jejich posilování, o přípravných zápasech, jen tady pořád nic - ticho, klid. Proto se chci zeptat, zda-li držíte ” bobříka mlčení ”, nebo máte zakázáno publikovat, nebo se Vám nechce...??? Jak je to s letní přípravou? Kolik hráčů a kdo všechno se zúčastní? Kdo z loňského kádru podepsal na tuto sezónu? Koho nového se podařilo zlanařit? Kdy bude k dispozici ledová plocha? Kdy se začne stavět druhá tribuna? Atd., atpod.!?! Už jen na tomto je vidět Váš postoj k fanouškům, Váš přístup k nim, jak si jich vážíte a ceníte. Kde je ta Vaše tolik vyhlašovaná vstřícnost, otevřenost a solidní, přátelský přístup k nim?? Doufám, že se to nyní už konečně zlepší a že budete novinky o týmu podávat častěji, pravidelněji. ( Psát byste měli nejen Vy, ale i manažer, nebo předseda klubu p. Vašica. )
Přeji pěkný den.
Zdravím.


Odpověď: Dobrý den pane Kateřiňáku, situace je taková, jaká je, a až budou informace o přípravných duelech nebo o posilách potvrzeny, tak je na web dáme. Každopádně pokud byli fanoušci loni zvyklí na nějaký standard přísunu informací na webu (preview, reportáže, rozhovory), tak letos to bude poněkud strohé, jelikož redakci doposud táhli dva lidi, kteří od podzimu nastupují do školy, respektive práce, která je mimo Valašské Meziříčí a nebo náš kraj. Lidi sháníme už 4 roky a nikdo se do práce pro web Bobrů nehrne, každopádně nové lidi přímo z Valmezu nebo okolí uvítáme. Možná jste doposud ani nevěděl, že současné obsazení redakce bylo Vsetín, Kelč a na stadion jsme dojížděli bez jakýchkoliv nároků na proplacení cesty 40 km. Dělali jsme to rádi. Takže ještě jednou pro shrnutí, a věřím, že to dokážete pochopit. Informace dáváme na web téměř ihned, kdy je dostaneme a ani vedení nehraje žádného "bobříka mlčení", jednoduše čeká, až vše bude na 100%. V další sezóně, pokud se nenajde nikdo, kdo by redakci aktivně pomáhal, nebude web informovaný tak, jako tomu bylo zvykem od roku 2015. Mrzí nás to, ale není to opravdu ničí chyba. Snad jen mladých lidí, kteří nemají ve Valašském Meziříčí zájem o hokej nebo o žurnalistickou praxi.
Dotaz
23.11.2018, 06:51
 
Zdravím,chci se zeptat od kdy se hraje zítřejší utkání 24.11. s Havlíčkovým Brodem? Na stránkách máte od 18:00 na onlajnech je uveden čas 17:00. Co tedy platí?

Odpověď:
Dobrý den, utkání se hraje výjimečně od 18:00.
Martin
13.9.2018, 08:24
 
Dobrý den Richarde, byl by pro Vás problém dělat po každém zápase ohlasy trenérů, nebo alespoň toho našeho, když na zápasy stejně jezdíte s mužstvem? Myslím, že by to bylo pro fanouška zajímavější, než například psát dlouhé komentáře k zápasu, které, troufnu si říct, nikdo nečte a vám určitě zabere mnohem více času. Díky za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, ohlasy se snažíme dělat po každém zápase. Od nynějška by se mělo jednat o samozřejmost.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS