Fanzóna » Předseda

Odpovídá předseda Tomáš Vašica

Předseda klubu je připraven odpovídat na dotazy spojené s fungováním klubu. Zároveň zde můžete posílat své poznatky či návrhy na zlepšení.

Vulgární a urážlivé komentáře budou smazány.

 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   
  • Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.
  • RSS kanál ptejte se: Předseda

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 19 odpovědí v této kategorii celkem.

Lukáš (Bobři)
13.3.2019, 07:44
 
Dobrý den pane Vašica,
Chtěl bych se zeptat jaké jsou vyhlídky pro v minulosti slibovanou druhou tribunu. Bude se tento projekt realizovat, nebo skončí jen v plánech na neurčito? A také co rozšíření zázemí pro hráče? Další šatny atd.... je v plánu nějaká investice do zlepšení zázemí a celkově stadionu?
děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, k realizaci druhé tribuny bylo potřeba zmenit uzemni plan, coz se stalo koncem minuleho roku. V tomto roce bychom chteli spolecne s mestem dotvorit jiz rozpracovanou studii pristavby, ktera by mela krome druhe tribuny zahrnovat take zazemi, ktere je nedostatecne. T.V.
Honza (Valmez)
13.1.2019, 20:10
 
Dostat 4 goly ve 3 třetině? a prohrát timto celý zápas když po 2 třetinách vedeme 3:0? co dále? s týmem

Odpověď: Tohle je otázka na manažera týmu. Děkuji.
Honza (Valmez)
19.4.2018, 01:19
 
Dobrý den, kdy začnete přípravu?
Kdy výjde článek kdo zůstavá a kdo ne?
Kdy se změní změny v kádru na další rok?
Kdy se změní soupiska hráču na další sezonu?

Odpověď:
Dobrý den, všechny tyto otázky prosím směřujte na redakci, která je za chod webu zodpovědná. Nyní už všechny tyto informace máme na webu. S pozdravem Richard Müller šéfredaktor webu
David (Valmez)
31.1.2018, 22:11
 
Dobrý den, Seidler, Vanek, Rudl dělají se jim dresy na sezonu na domaci utkaní a na hostující utkaní? popripade dělá se i dres pro Jenáčka?

Odpověď:
Dobrý den, všichni Vámi jmenovaní hráči budou mít během týdne své jmenovky na dresech ( T.V.)
Martin K. (Bobři)
25.1.2018, 16:31
 
Dobrý den, jakým způsobem probíhá pronájem bufetu na stadionu? Nějakou soutěží nebo jak? Jakým způsobem máte možnost ovlivnit nabízený sortiment? Jednoznačně největší zklamání letošní sezony je totiž čepované pivo.. Už u Staropramenu sem byl znechucen, ale Ostravar překročil i ty nejhorší noční můry. To jako vážně? K hokeji patří dobré pivo. Jistě někomu chutná i ten Staropramen nebo Ostravar, ale myslím, že drtivá většina by uvítala zpátky Radegast.

Odpověď:
Dobrý den, výběr nájemce bufetu na ZS nezáleží na klubu HC Bobři, ale na společnosti ST servis, která je provozovatelem ZS a i my jsme na ZS v nájmu a platíme za šatny a ledy.
Tomáš (Valmez)
12.11.2017, 17:21
 
Na stránce v Soupiskách čislo 5 má Pokorný, Hajda, Dudek, děláte pro ně dresy s vlastními čísly a příjmení na dresu?

Odpověď:
Dobrý den, dresy s jejich čísly neděláme a dělat nebudeme. Všichni tito hráči mají ale své jmenovky
Libor (VM)
10.11.2017, 13:04
 
Pane předsedo chci se zeptat na toto. Bobři hrají od sezóny 2003-2004 druhou ligu. Mnoho let se klub chlubí kolik má dětí v oddílu. Můžete mně říct kolik si klub vychoval hráčů pro mužský tým? Při pohledu na soupisku je jasné že brankáře ani jednoho. Obránce snad dva. Ti ale nejsou žádnými oporami. Útočníky? Pokud se mi nebudete snažit bratry Vargovy tak ani jednoho. Možná Miroslav. Tak kde jsou ty peníze z města? Ty co se dávaly na mládež. Podle mě si klub neumí vychovat vlastní hokejisty. A nebo ani nechce.

Odpověď:
Dobrý den, máte v určitých věcech pravdu, s výchovou mladých hráčů, kteří by se dostali do A mužstva je to složité. Já osobně jsem předsedou klubu od tohoto roku a to co se tady dělo dříve bych nerad komentoval, protože tak jak se tady dříve pracovalo s mládeží nebylo dle mne správné. Rád bych Vám ale vyjmenoval pár hráčů A mužstva, kteří jsou z VM a hrají za nás. Kývala, Baroš, Mikel, Dvořák, Pořický a Vámi zmiňovaní bratři Vargové. Bohužel někteří z těchto hráčů nejsou kmenovými hráči HCVM jelikož byli někdy v minulosti puštěni především na Vsetín a my dnes za ně bohužel musíme platit hostování. Věřte, že i mě se to nelíbí. Co se týká momentálně mladých dorostenců tak je pár jmen, kteří již chodí s muži na tréninky a je otázkou času kdy půjdou i do ostrého zápasu. Bohužel někteří mladí odcházejí z různých důvodů ať je to škola ( Pernický) nebo lepší soutěž ( Andris) do jiných klubů ale jsou nadále našimi hráči. Co se týká brankářů tak třeba Evžen Oczadly skončil sám od sebe na zažátku letošní sezony s hokejem a moc nás to mrzelo jelikož jsme s ním počítali na místo dvojky do A mužstva. Věřte, že se snažíme aby jsme si vychovali naše vlastní hráče, ale z výše uvedených důvodů je to opravdu někdy složité. (TV)
David
9.11.2017, 23:29
 
Dobrý den, chci se zeptat zda na domací zápasy a na hostující zápasy bude mít hráč Daniel Spratek na sobě své číslo a příjmení na dresu?

Odpověď:
Dobrý den, ano jmenovka je objednaná
ladislav (Val. Meziříčí)
2.10.2017, 09:09
 
Dobrý den, budou k dostání v nejbližší době v prodeji reklamní předměty HC Bobři? Děkuji a ať se daří

Odpověď:
Dobrý den, během týdne by měly být v prodeji minidresy a později čepice a šály (T.V.)
Marek (Valmez)
10.9.2017, 23:24
 
Dobrý den, chci se zeptat zda i na venkovní zápasy budou nové dresy? nebo budou jen na domácí zápasy nové dresy?
Dále se chci zeptat jestli objednané dresy pro nové hráče ze Vsetína atd.. jestli už budou v sobotu doma proti Novému Jíčínu je mít ?

Odpověď:
Dobrý den, nové dresy budou na domácí i venkovní zápasy. Pokud se vše podaří tak by měli i hráči ze Vsetína mít již v sobotu dresy se svými jmenovkami (T.V.)
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive
×
Dnes v 17:00 | Muži
Draci Šumperk
HC Bobři Valašské Meziříčí