Bobři na domácím ledě pohořeli proti Opavě
středa 6.11.2019 | Richard Müller |

Bobři na domácím ledě pohořeli proti Opavě

Bobrům se středeční domácí zápas opravdu nevyvedl. Valaši prohrávali po první třetině o tři branky, a ani střelecká převaha je do zápasu nevrátila. Na jediný gól se zmohl Ondřej Martiník.

16., středa 6.11.2019
HC Bobři Valašské Meziříčí1:5(0:3, 0:1, 1:1)HC Slezan Opava
Branky a nahrávky: 53. Martiník (Romančík) – 5. Wolf (Peslar, Cihlář), 6. Malina (Peslar, Rousek), 11. Šindelář (Rousek, Herman), 27. Hendrych (Kysučan, Peterka), 57. Rousek (Malina, Zdeněk). Rozhodčí: Markovský – Šimčík, Bubela. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 303. Střely na branku: 44:26. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (27. Sachr) – Ďurkáč, Holiš, Kamas, Weintritt, Běhal, Žák, Ondračka, Baroš – Dvořák (C), Vaněk, Seidler, Pořický, Romančík, Daněk (A), Andris, Martiník (A), Kuchařík, Paťava, Klímek.
HC Slezan Opava: Daňa (Lamla) – Chalupa (A), Šindelář (C), Ficek, Peslar, Ševeček, Chujac, Zdeněk – Danielčák, Pawliczek, Kysučan, Peterka, Černý, Hendrych, Štindl, Herman (A), Wolf, Rousek, Malina, Cihlář, Zelenkov.

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí): Dnes nás opět, stejně jako v posledních zápasech, zradila koncovka. Ze zkušeností vím, že takové hluché období v sezóně bývá a my jsme si to snad vybrali v těchto třech zápasech a od soboty nám to tam začne padat. Tímto ale nechci snižovat výkon opavského gólmana, který chytal skvěle, ale tím neklidem v zakončení jsme mu dost pomáhali. Zítra lehce potrénujeme, vyjedeme únavu a o víkendu se pokusíme bodovat.
 

Zápasový servis

Preview

Reportáž

 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS