Bobři otočili dramatický duel v Novém Jičíně a zvítězili za tři body
sobota 26.10.2019 | Daniel Gargulák |

Bobři otočili dramatický duel v Novém Jičíně a zvítězili za tři body

Stejně jako v prvním vzájemném měření sil odehráli i tentokrát Valaši s Ďábly vyrovnanou partii do posledních vteřin. Valašské Meziříčí bylo většinu utkání aktivnější, ale brankář soupeře držel naděje svého týmu až posledních momentů utkání, kdy minutu a půl před koncem rozhodl Dvořák. Nyní čeká na Valachy týden volna, po kterém pojedou na led suverénního Šumperku.

13., sobota 26.10.2019
HK Nový Jičín2:3(1:0, 1:2, 0:1)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 13. Poruba (Macuh), 21. Palička (Poruba, Macuh) - 24. Seidler (Daněk), 35. Seidler (Dvořák, Vaněk), 59. Dvořák (Vaněk, Seidler). Rozhodčí: Šutara – Kořistka, Bartoň. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:3.
HK Nový Jičín: Loubal (D. Palička) – Rufer, Kobylík, Hruška (C), Metelka, Holáň, Váňa – Macuh, F. Palička (A), Štefka, Slovák, Krupa, Poruba, Pecha, Kočica, Irgl, Plitko.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Sachr (Slovák) – Kamas, Ďurkáč, Baroš, Weintritt, Holiš, Běhal, Žák, Ondračka – Smrčka, Paťava, Pořický, Martiník (A), Vaněk, Seidler, Vávra, Dvořák (C), Kuchařík, Daněk (A), Romančík, Vašenka.

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí): Dnes to byly hodně vydřené body. Hrál proti nám soupeř, který nechtěl hrát hokej a by zalezlý skoro až ve své třetině, ale i tak jsme si šance vytvořili. Jsme moc rádi, že nám tam nakonec spadl o gól víc, než Novému Jičínu a bereme tři body. Byla to další zkouška, kterou tým zvládl a za to mu děkujeme.
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS