Bobři otočili duel s Drtiči a zapsali první tříbodový zisk pod trenérem Dobošem
středa 29.1.2020 | Daniel Gargulák |

Bobři otočili duel s Drtiči a zapsali první tříbodový zisk pod trenérem Dobošem

K utkání proti tabulkovému sousedovi nastupovali hokejisté Valašského Meziříčí po neúspěšném výjezdu na led Žďáru nad Sázavou, a zápas se pro modrobílé nevyvíjel od samého počátku vůbec dobře. Po velmi brzkém dvoubrankovém vedení soupeře se ale dokázali vzchopit a ve zbytku duelu otočili stav ve svůj prospěch, aby nakonec oslavili vítězství 4:2. V sobotu čeká Bobry další daleký výjezd do Moravských Budějovic.

36.kolo, středa 29.1.2020
HC Bobři Valašské Meziříčí4:2(1:2, 2:0, 1:0)SHK Drtiči Hodonín
Branky a nahrávky: 5. Žák (Klímek, Romančík), 21. Seidler (Vávra), 30. Vaněk (Slovák, Běhal), 47. Slovák (Pořízek, Běhal) – 1. Janás (Balán, Čejka), 3. Hložánek (Komínek, Janošek). Rozhodčí: Vaněk – Mikšík, Blažek. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 4:2.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (21. Sachr) – Ďurkáč, Holiš, Kamas, Weintritt, Běhal, Žák, Baroš – Pořízek, Vaněk, Daněk (A), Andris, Vávra, Slovák, Kuchařík, Seidler (A), Klímek, Martiník (C), Romančík, Paťava.
SHK Drtiči Hodonín: Kubáň (Javůrek) – Věžník, Ševčík, Janošek, Slabý, Miklík (A), Sedláček – Pröschl, Balán, Komínek, Čejka, Janás, Mlynář, Charvát (A), Leška, Hložánek, Jurča (C).

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí): Po počátečním šoku, kdy jsme dostali ze dvou střel dva góly, jsme se vzpamatovali a začali hrát dobrý hokej. Tým hrál to, co jsme si řekli a dobře napadal, vzadu beci velmi dobře přistupovali k soupeři. Na Hodonínu bylo vidět, že je v laufu, ale naším zápalem a velkou chutí jsme vyhráli za 3 body, za což chceme týmu poděkovat a teď už jsme zase myšlenkami na sobotním zápasem v Moravských Budějovicích.
 
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS