Bobři zdolali Techniku 4:2
sobota 9.10.2010 | Lukáš Pořický |

Bobři zdolali Techniku 4:2

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobrům vyšel skvěle vstup do utkání, když už v páté minutě vedli zásluhou Miroslava Vargy 1:0. Necelých deset minut poté přidal další zásah kapitán Valmezu Přemysl Vašut jenž svou brankou stanovil stav první třetiny na 0:2. Ve druhé třetině přidal jediný zásah Lukáš Bokroš. Technika ale své zbraně nesložila a dvěma zásahy utkání zdramatizovala.V následné hře bez brankáře ale Jan Matějný brankou do prázdné klece rozhodl o vítězství Valmezu 4:2.

9.kolo, sobota 9.10.2010
HC Technika Brno2:4(0:2, 0:1,2:1)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky:42. Brzobohatý (Odehnal), 47. Žalud (Rajnoha) - 5. Varga Mir. (Varga D.), 4. Vašut (Martiník, Matějný), 32. Bokroš (Balga, Vašut), 60. Matějný. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Komentář k zápasu

Autor: Jakub Nikl
Do utkání vstoupily oba týmy bojovně. Technika své šance ale nedokázala protavit v goly. Bobrům se to podařilo v páté minutě, kdy se prosadil MIROSLAV VARGA. Bobři se po vstřeleném golu ujali udávání tempa zápasu. Po několika dalších šancích, které ale nedokázali proměnit, se také osmělila technika, ale brankář Vlachnsk vše pochytal. Když pak PŘEMYSL VAŠUT zvšil už na 2:0, zdálo se, že Bobři si v pohodě dojdou pro vítězství.

Ve druhé třetině jsme mohli sledovat tentž obraz hry. Bobři Techniku téměř k ničemu nepustili a naopak se snažili o zvýšení svého náskoku. To se povedlo až v 32. minutě BOKROŠOVI, kter zužitkoval krásnou přihrávku Balgy. 3:0 pro hosty. Na druhé straně se někiolikrát vyznamenal Václav Vlachýnský, který zatím držel nulu.

Do poslední části vstoupili lépe domácí, kteří zásluhou Brzobohatého a Žaluda dokázali snížit na 3:2. Bobři ale i s pomocí svých fanoušků zabojovali a dokázali tento stav udržet až do posledních minut, kdy ujel bekům JAN MATĚJNÝ, který stanovil konečný výsledek střelou do prázdné brány domácích. 4:2 pro ValMez.

Ohlasy trenérů

Roman Sedlák ( HC Bobři Valašské Meziříčí )
Dvě třetiny jsme měli pod kontrolou, v poslední části jsme trošku ustoupili. Soupeř toho využil a byl z toho dramatický závěr. Ale dopadlo to tak, jak to dopadlo. Podmínky tady v Rosicích jsou všelijaké. Led byl těžký, byl opravdu špatný. My jsme spíš technické mužstvo a měli jsme s tím problémy, ale zvládli jsme to. Věřím, že se postupně posunem do vyšších pater než jsme začali sezonu.
 

Zápasový servis

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS