Kopřivnické prokletí zlomeno! Bobři nasázeli Tatře pět branek
středa 6.2.2019 | Richard Müller |

Kopřivnické prokletí zlomeno! Bobři nasázeli Tatře pět branek

Od postupu Kopřivnice do druhé ligy čekali Bobři čtyři sezóny na to, aby dokázali tohoto, již tradičního, rivala na jeho území porazit. Dnes se jim to konečně povedlo a výhru si užili se vším všudy. Hráči Tatry schytali od svěřenců kouče Weintritta pět gólů a Bobři díky tomu odskočili v tabulce na rozdíl sedmi bodů.

37., středa 6.2.2019
HC ISMM Kopřivnice1:5(0:3, 1:0, 0:2)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 28. J. Mach (Suchý) – 7. Andris (Jenáček, Vávra), 8. Hořanský (Martiník, Fojtík) 15. Hořanský (Žák, Fojtík), 44. Seidler (Vaněk, Žák), 52. Vávra (Pořický, Andris). Vyloučení: 1:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 869. Střely na branku: 19:27. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Imrich, Ficek, Zuzaník, Puškár, Bail, Fojtík – Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Šurý (Plšek) – Kamas, Jenáček, Rudl, Holiš, Weintritt, Báchor, Žák – Hořanský, Brunec (C), Fojtík, Vaněk, Vávra, Pořický, Seidler, Andris, Kuchařík, Dvořák, Martiník (A), Daněk (A), Dalajka.

Komentář k zápasu

Autor: Richard Müller

Bobři vstoupili do zápasu velmi aktivně a domácí gólman Hromada měl plné ruce práce. Sympatickým snažením se projevoval především nově složený třetí útok a jejich práce přinesla ovoce v 7. minutě, kdy tečoval kotouč do brány Tomáš Andris.

O minutu později odskočili Valaši do vedení 2:0 zásluhou Adama Hořanského, kterému se povedlo protlačit puk za Hromadovy záda. Ten samý střelec dostal Bobry do trháku v 15. minutě a do kabin šli hosté s klidným vedením 3:0.

V průběhu druhé části srovnala Kopřivnice krok a dokázal potrápit Michala Šurého v bráně hostí. Jejich důraz byl naplněn ve 28. minutě. Jakub Mach našel prostor mezi betonem a tyčí, čímž snížil skóre duelu na 1:3.

Třetí třetinu vzali Bobři zodpovědněji. Po pohledné kombinace Tomáše Andrise a Jakuba Pořického napálil puk pod horní tyč Petr Seidler a hned měli modrobílí na hokejkách větší klid. Posledním střeleckým zápisem zápasu se blýskl Tomáš Vávra, jemuž nedělalo problém zamířit přesné do rohy Hromadovy brány a zajistit svému mužstvu vítězství ve vysokém poměru 5:1.

 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS