Mizérie pokračuje: Bobři z Uherského Hradiště nevezou ani jeden bod
středa 22.12.2010 | David Fabián |

Mizérie pokračuje: Bobři z Uherského Hradiště nevezou ani jeden bod

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí nezopakovali zlepšené herní výkony z předešlých dvou zápasů a opět nedokázali bodovat proti papírově slabšímu soupeři a značně si tak komplikují boj o play-off. Na ledě předposledního Uherského Hradiště Bobři po nepříliš povedeném výkonu inkasovali pět branek, zatímco sami dokázali skórovat pouze jedenkrát. O jediný přesný zásah Bobrů se postaral Přemysl Vašut. Vzhledem k tomu, že osmý Hodonín dokázal porazit lídra z Šumperku, narostla ztráta již na šest bodů, a to mají Drtiči ještě zápas k dobru. Doufejme, že vánoční přestávka Bobrům pomůže a do nového roku vstoupí s mnohem lepšími výkony, protože k poslednímu utkání základní části zajíždějí právě do Hodonína.

28.kolo, středa 22.12.2010
HC Uherské Hradiště5:1(1:0, 2:1, 2:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 8. Andrýsek (Antonovič, Sakrajda), 25. Kotačka (Karpíšek), 38. Piluša (Mikeš), 44. Piluša (Mikeš), 48. Mikeš (Sakrajda, M. Rapant) - 23. Vašut (Mikel). Průběh utkání:1:0, 1:1, 5:1.
HC Uherské Hradiště: Kůdela – Stašek, Krystýnek, Matula, Sladký, J. Rapant – Knebl, Piluša, Mikeš – Andrýsek, Sakrajda, Antonovič – Karpíšek, Kotačka, M. Rapant – Schuster, M. Červenka, Pochylý.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Krumpoch - Bacul L., Balga, Blažek, Bokroš, Kostelňák, Martiník, Matějný, Matuštík, Mikel, Musil, Palík, Růčka, Tatarčík, Varga Mar., Varga Mir., Varga D., Vašut, Winchester.

Komentář k zápasu

Autor: Jan Kramář
První třetina byla ve znamení trestných minut. Ovšem ani jeden z týmů nedokázal své početní převahy využít. Nicméně ještě před touto přehlídkou trestných minut se v osmé minutě dokázal trefit domácí Andrýsek, který dostal nádhernou přihrávku zpoza branky od Antoviče a poslal tím Uherské Hradiště do vedení. A to byla také jediná trefa v první třetině.
Druhá třetina byla na góly už poněkud pestřejší, nejdřív ve dvacáté třetí minutě dokázal po nádherné akci skórovat hostující kapitán Přemysl Vašut. Hosté se však z vyrovnaného stavu moc dlouho neradovali, dvě minuty na to se totiž dostalo opět Hradiště do vedení zásluhou Kotačky. A aby toho nebylo moc, tak dvě minuty před koncem třetiny dokázal poslat domácí do vedení o dvě branky Piluša.
Třetí třetina a tím i ukončení trápení Bobrů v kalendářním roce 2010! Poslední hřebíčky do rakve přidal opět Piluša, když byl první u kotouče, který se snažil Krumpoch zakrýt svým tělem, nedůraz před domácí klecí a 4:1 pro Uherské Hradiště znamenalo úplný konec nadějí na bodový zisk Valašského Meziříčí v posledním zápase v roce. Navíc čtyři minuty na to, dokázal Josef Mikeš vstřelit pátý gól domácích a tím odklepl skóre zápasu na 5:1!

Ohlasy trenérů

Roman Sedlák (Valašské Meziříčí):
No, je to prostě ostuda! Byla to parodie na hokej, takže můžu tak maximálně říci za celý tým, že se omlouváme fanouškům, kteří přijeli v takovém počtu, a doufám, že jsme sezónu ještě neztratili tímto posledním měsícem, kde jsme ztratili body s těma nejslabšíma. Něco je špatně a zkusíme nad tím během Vánoc popřemýšlet a zapracovat, zkusíme to přestavět. Snad se vrátí zranění, ale na to se nevymlouváme. Je to ostuda!
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS