Skvělý výkon podtrhnutý třemi body. Valaši nechali odjet Bruslaře s prázdnou
sobota 23.11.2019 | Daniel Gargulák |

Skvělý výkon podtrhnutý třemi body. Valaši nechali odjet Bruslaře s prázdnou

Po nepříznivé sérii proher a těsné výhře po prodloužení se vrátili Bobři na domácí led, aby změřili síly s druhý Havlíčkovým Brodem. Svěřenci trenéra Weintritta předvedli zodpovědný výkon hlavně směrem do obrany a po využitých šancích zejména ve třetí třetině zdolali Bruslaře rozdílem čtyř branek. Valaši se tak v tabulkovém postavení přiblížili Havlíčkovu Brodu na rozdíl pouhých tří bodů, premiérovou branku v modrobílém dresu navíc zaznamenala nejnovější posila Radek Pořízek.

20., sobota 23.11.2019
HC Bobři Valašské Meziříčí4:0(1:0, 0:0, 3:0)BK Havlíčkův Brod
Branky a nahrávky: 4. Paťava, 47. Vaněk (Romančík, Pořízek), 59. Pořízek (Weintritt, Romančík), 59. Dvořák (Klímek, Andris). Rozhodčí: Held – Šimčík, Bubela. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 262. Průběh utkání: 4:0.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Málek) – Weintritt, Baroš, Běhal, Holiš, Ďurkáč, Žák, Ondračka – Dvořák (C), Daněk (A), Vaněk, Andris, Romančík, Pořízek, Kuchařík, Martiník (A), Klímek, Paťava.
BK Havlíčkův Brod: Altrichter (Nedvěd) – Benák, Semrád, Pospíchal, Nepokoj, Vala, Kliment – Přidal, Cachnín, Juráň, Holenda, Ludvík, Voříšek (A), Kuchta, Třetina (C), Mikeš, Matušík.

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí): Dnes tým odehrál parádní zápas. Jirka Slovák to zavřel vzadu a kluci až na výjimky odehráli utkání bez chyby. Jsme rádi za takový zápas. Po sérii utkání, kdy nám to až tak nešlo, jsme přehráli favorita soutěže a snad nám to nalije krev do žil do druhé půlky sezóny.
 
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS