U Žihadel selhala produktivita. Soupeř rozhodl v přesilových hrách
sobota 1.12.2018 | Daniel Gargulák |

U Žihadel selhala produktivita. Soupeř rozhodl v přesilových hrách

Po vydřené výhře nad Kopřivnicí přišlo další venkovní zaváhání. V Moravských Budějovicích Valachy trápila produktivita v zakončení a dokázali vstřelit jedinou branku oproti dvěma na straně soupeře, který využil dvě nabídnuté přesilové hry. Ve středu zajíždějí Valaši na led Šumperku, kde se střetnou s průběžným lídrem východní skupiny.

22., sobota 1.12.2018
Hockey club Moravské Budějovice 20192:1(0:0, 2:1, 0:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 26. Horký (Rytnauer, Mikeš), 40. Heinrich (Juráň, Plachý) – 28. Raška (Kuchařík, Weintritt). Rozhodčí: Maršálek – Kleprlík, Čelechovský. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 475. Střely na branku: 30:36. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Hockey club Moravské Budějovice 2019: Jekel (Čáp) – Trnka, Kadela, Veleba, Peroutka (C), Kabelka, Kliment, Pospíchal – Lupač, Bulín, Juráň, Horký, Mikeš (A), Hačecký, Rytnauer (A), Plachý, Heinrich.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plšek) – Baroš, Weintritt, Váňa, Báchor, Ostrčil, Holiš, Kamas - Vaněk, Dvořák, Seidler - Brunec (C), Martiník (A), Dalajka - Andris, Daněk (A), Pořický - Kuchařík, Raška.

Ohlasy trenérů

Jiří Weintritt (HC Bobři Valašské Meziříčí): Nemůžu hráčům upřít bojovnost, nasazení a chtění, nicméně nás sráží produktivita. Situace dva na jednoho, trestný nájezd, přesilové hry musí být řešeny lépe. V tréninku se na to zaměřujeme, ale ani v dnešním zápase to nefungovalo.
 

Zápasový servis

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS