Bobrům se v Porubě nezadařilo

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Šestigólový příděl si domů z Ostravy odvážejí svěřenci Petra Tejkla, kteří nestačili na Porubu. Nepovedený zápas alespoň důstojně zakončili dvěma góly Studený a Pořický v poslední periodě.
2. liga - skupina Východ 2015/2016,  středa 25.11.2015, RT TORAX Aréna
Poruba
6:2
(3:0, 2:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 12. Bednář (Kilnar), 16. Kilnar (Szajter, Ovšák), 18. Chaloupka (Sedlář, Ballner), 23. Stejskal (Bednář, Kilnar), 34. Kilnar (Buček), 50. Szajter (Kilnar, Vaněk) – 46. Studený, 59. Pořický (Kovář). Rozhodčí: Vaněk – Řezáč, Vengřín. Vyloučení: 8:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 568. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1, 6:2.
Poruba: Kubáň (Tihlář) – Slavík, Baca, Buček, Malý, Ovšák, Vajda, Peslar, Šindelář, Kilnar, Chaloupka, Seidler, Stejskal, Bednář, Vaňek, Szajter, Sedlář, Gola P., Ballner, Gelnar, Rimmel
Valašské Meziříčí: Vydržel (Čáp) – Matyáš, Kovář, Černín, Augustin, Hradil, Tomek, Valentík, Franek, Vokurka, Varga D., Studený, Kubo, Pořický, Kuchta, Slovák, Kývala, Varga M., Baroš, Sprušil, Podešva

Petr Tejkl (HC Bobři Valašské Meziříčí): Domácí zvítězili zaslouženě. My jsme s Porubou sice doma uhráli dobrý výsledek, ale u našeho mužstva je obrovský rozdíl v tom, jak hrajeme doma a venku. První dvě třetiny to jen potvrdily, kdy jsme prohráli o pět branek. Mrzí mě zejména první třetina, kdy Poruba neměla takový velký tlak. Udělali jsme ale chyby, navíc jsme inkasovali zbytečně v oslabení, což nás zase vrátilo zpátky tam, kde jsme si nepřáli být. Hlavně první třetinu jsme chtěli odehrát lépe, ale nepodařilo se. Cením si zejména toho, že jsme úplně zápas nevzdali a v poslední dvacetiminutovce jsme chtěli s výsledkem něco udělat. Kdybychom proměnili ještě dvě velké šance, které jsme měli, tak výsledek nemusel být tak výrazný. Gratuluji domácím k výhře.