Valaši po bojovném výkonu na ledě Draků padli
sobota 18.1.2020 | Daniel Gargulák |

V prvním z dvou vzájemných utkání s charitativním podtextem sváděli Draci s Bobry dlouhou dobu vyrovnanou bitvu, svěřenci trenéra Janečka ale rozhodli o osudu zápasu ve třetí třetině. Mužstvo Valašského Meziříčí tak po prvním duelu po konci trenéra Weintritta končí bez bodového zisku.

33.kolo, sobota 18.1.2020
Draci Šumperk5:2(1:1, 0:1, 4:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 6. Milfait (Jaroš), 43. Kofroň (Haloda, Hroch), 52. Spratek (Kofroň, Plhal), 56. Spratek (Kofroň, Hroch), 60. Vachutka (Milfait). Rozhodčí: Goňa - Novotný, Šimčík. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2.
Draci Šumperk: Peksa (Wanecki) - Haloda, Gewiese (C), Sedlák (A), Kabelka, Řezáč, Plhal, Drtil - Antonov, Horký, Hroch, Milfait (A), Jaroš, Pokorný, Vachutka, Müller, Krejčiřík, Scheuter, Spratek, Kofroň, Urban.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sachr) - Ďurkáč, Kamas, Holiš, Běhal, Baroš, Žák - Romančík, Andris, Seidler, Dvořák (C), Kuchařík, Daněk (A), Pořízek, Slovák, Martiník (A), Vávra, Paťava, Vaněk.

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (HC Bobři Valašské Meziříčí): Dnes jsme odehráli dobrý zápas ve velkém tempu. Po dvou třetinách jsme vedli 2:1, kluci hráli na krev, ale bohužel jsme dostali tři góly po individuálních chybách. Měli jsme taky moc vyloučení a spoustu z nich hokejkou, což ne neomluvitelné. Klukům jsem ale po zápase poděkoval, protože jestli budeme mít stejné nasazení do zbytku sezóny, může být ještě dlouhá.