Valašské Meziříčí zajíždělo v rámci 38. kola na led Havlíčkova Brodu. Valmez se dostal v 5. minutě díky gólu Michaela Vavříka do vedení, Rebelům se sice ještě podařilo srovnat, dál už ale úřadovali Bobři, kteří si během dalších minut vybojovali větší náskok, jež se Havbrodu už nepodařil dohnat. Hned dva góly, z toho jeden ve vlastním oslabení, zaznamenal Lukáš Finsterle, Michal Popelka si připsal statistiku 1+2. Další zápas čeká Valašské Meziříčí ve středu, kdy zavítá do havířovské Gascontrol areny.
2. liga - Východní konference 2023/24, 38. kolo, sobota 17.2.2024, Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
3:6
(1:3, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 9. Valášek (Tecl, Kerber), 22. Pártl (Kopic, Endál), 57. Endál (Ja. Novák) – 5. Vavřík (Stodůlka, M. Popelka), 10. M. Popelka (Melenovský, Vávra), 14. Gola (Sviták, Baroš), 24. Finsterle (Liss, Stodůlka), 49. Finsterle, 60. Stodůlka (M. Popelka). Rozhodčí: Čuňočka – Štěrba, Augusta. Vyloučení: 1:2 Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 375. Střely na branku: 44:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:6.
Havlíčkův Brod: Nedvěd (Kukeně) – Ja. Novák (A), A. Dvořák, D. Vacík, Kerber, M. Krejčí, Benák – Tecl, Valášek, P. Kuchta (C) – Endál, Pártl, Kopic – Bureš, Havlát, Voříšek (A) – Pavelec.
Valašské Meziříčí: Pavlíček (Ševců) – Štach, Hladiš, Liss, Sviták, Baroš, Holiš, Kočí – Kuchařík, Vavřík (A), Stodůlka – Gola, Romančík, Finsterle (C) – Melenovský, Vávra (A), M. Popelka - Kozubík.