Bobři na domácím ledě napravili prohru z Kotliny. Kopřivnice odjela s prázdnou
středa 23.10.2019 | Daniel Gargulák |

Bobři na domácím ledě napravili prohru z Kotliny. Kopřivnice odjela s prázdnou

Po venkovním sérii utkání se fanoušci ve Valašském Meziříčí dočkali mistrovského utkání na domácím ledě a svěřenci trenéra Weintritta jim hned připravili důvod k radosti. Bobři se definitivně ujali rozdílového vedení až v polovině třetí třetiny hlavně díky skvěle chytajícímu Fendrichovi na soupeřově straně, nicméně Kopřivnici po většinu zápasu přehrávali a zaslouženě si tak ponechali všechny tři body na Bobří hrázi. Za zmínku stojí skvělá disciplinovanost domácích, kteří obdrželi za celé utkání jediný dvouminutový trest, který byl udělen za příliš mnoho hráčů na ledě.

12., středa 23.10.2019
HC Bobři Valašské Meziříčí4:1(1:1, 0:0, 3:0)HC ISMM Kopřivnice
Branky a nahrávky: 5. Pořický (Baroš), 48. Vávra (Pořický, Běhal), 50. Vaněk (Dvořák, Běhal), 58. Seidler (Dvořák) – 16. Suchý (Krzak, Hrubý). Rozhodčí: Goňa – Vengřín, Bartek. Vyloučení: 1:4, navíc Gola (KOP) 10 min. OT (nesportovní chování). Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sachr) – Kamas, Ďurkáč, Baroš, Weintritt, Holiš, Běhal, Žák, Ondračka – Seidler, Daněk (A), Vávra, Dvořák (C), Andris, Pořický, Vaněk, Smrčka, Kuchařík, Martiník (A), Romančík, Paťava.
HC ISMM Kopřivnice: Fendrich (Kučera) – Bail, Imrich, Fojtík, Štěpánek, Krzak, Krutil, Šendera, Stříž (A) – Fojtík, Gola, Hrubý, M. Mach, Suchý, Ollender, Sluštík, Marek (A), J. Mach (C), Pěnčík.

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí): První třetina byla z naší strany vlažná, téměř jako obvykle, když hrajeme se soupeřem v tabulce pod námi. Od druhé třetiny jsme začali hrát to, co umíme, ale bohužel vázla koncovka. Nakonec jsme rádi, že z množství šancí se čtyři ujaly, z čehož bereme tři body a to byl náš cíl.
 
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS