Bobři schytali v Šumperku desítku

Bobři se ve středu pod Jeseníky dočkali nejvyšší porážky v této sezoně. V pozměněné sestavě vyjeli Valaši na Šumperk ze začátku s velkým nasazením a Flašarovy svěřence přehrávali. Ovšem pak se domácím povedlo několikrát skórovat a meziříčští propadli. V premiérovém utkání se ukázal v drese Bobrů šestnáctiletý odchovanec Tomáš Andris, jenž nastoupil ve třetí formaci.
2. liga - skupina Východ 2016/2017, 36. kolo, středa 25.1.2017
Šumperk
10:2
(3:0, 4:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 7. Fischer, 15. Králík (Ďurkáč, Novosad), 19. Králík (Sedláček, Řezáč), 31. Fischer (Sedlák, Hroch), 33. Vachutka (Sedlák, Vymazal), 37. Králík (Sedláček, Novosad), 40. Cink (Hroch, Fischer), 45. Drtil (Hroch, Fischer), 46. Sedlák (Matějka, Vachutka), 60. Vymazal (Matějka, Sedlák) – 27. Fojtík (Brunec), 58. Kývala (Brunec). Rozhodčí: Honza – Musil, Komínek. Vyloučení: 4:8, navíc Fišera (SUM) 10 minut OT (ZHK) a Fišera 5 + OK. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 530. Střely na branku: 31:38. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 9:1, 9:2, 10:2.
Šumperk: Kůdela (Svoboda) – Adam, Sedlák, Řezáč, Ďurkáč, Fišera, Drtil – Matějka, Vymazal, Vachutka – Sedláček, Králík, Novosad – Cink, Hroch, Fischer – Ostřanský, Langr
Valašské Meziříčí: Plšek (21. Čáp) – Varga Ma., Mikel, Vrba, Báchor, Žabčík, Baroš, Pernický – Fojtík, Kvýala, Hladiš – Dalajka, Pořický, Varga D. – Brunec, Dvořák, Marga Mi. – Hlaváč, Studený, Andris