Opava tentokrát nad síly Valachů. Trefy nových posil nestačily
úterý 8.9.2020 | Daniel Gargulák |

Opava tentokrát nad síly Valachů. Trefy nových posil nestačily

K poslednímu přípravnému duelu na domácím ledě nastoupili svěřenci trenéra Doboše v úterní podvečer na Bobří hrázi, na které přivítali Slezan Opava. Valaši se svým sokem sehráli vyrovnané utkání, Slezané ale svému soupeři brankově odskočili v prostřední periodě a svůj náskok již udrželi i přes snížení Valachů v závěru utkání. Bobry nyní čeká poslední přípravné utkání ve čtvrtek na ledě Kopřivnice.

5.kolo, úterý 8.9.2020
HC Bobři Valašské Meziříčí2:3(0:0, 1:3, 1:0)HC Slezan Opava
Branky a nahrávky: 27. Finsterle (Kajaba, Žák), 57. Kajaba – 23. Kunc (Vaněk, Wolf), 34. Kovařík (Kadula, Zajíc), 39. Malina. Vyloučení: 3:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Tkadlec) – Žák, Báchor, V. Pernický, Kobylík, Holiš, Hajda – Kamas, Kajaba, Vávra, Kuchařík, Andris, Pořický, Beránek, Stodůlka, Vavřík, Vojtovič, Kylnar, Finsterle.
HC Slezan Opava: Daňa (49. Piták) – Šindelář, Zounar, Kunc, Zajíc, Ševeček, Kocián – Slavík, Wolf, Malina, Herman, Vaněk, Štindl, Seidler, Kadula, Kovařík, Žídek, Římský, Peterka, Buršík.

Ohlasy trenérů

Josef Doboš (hlavní trénér HC Bobři Valašské Meziříčí): Myslím si, že první třetina byla z naší strany dobrá, hráli jsme takový nátlakový hokej a vytvořili jsme si i šance. Bohužel jsme je neproměnili, byla to škoda. Opava hrála zarputilý hokej. Hráli jsme na 4 pětky, kdy 4. útok nám přijel, z Vítkovic a myslím si, že jsme nehráli první třetinu špatně, pak šel výkon pomaličku dolů. Poslední třetinu jsme se v přesilovkách praktiky nedostali ke střele a to je náš problém. Nejdeme do brány, nejdeme do střely, hrajeme to po rozích. To se musí celé změnit. Hráči, kteří jsou zkušení a jdou na tu přesilovku musí vědět, že hráč je před bránou a dostane to bek a musí jít do střely. Tam ten tlak dneska nebyl, prakticky když to bek dostal, tak před bránou nikdo nebyl a hráli jsme to jen po rozích.
 

Zápasový servis

 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS