Plameny zdolány i podruhé! První body zapsali i Fojtík s Vávrou
sobota 2.2.2019 | Daniel Gargulák |

Plameny zdolány i podruhé! První body zapsali i Fojtík s Vávrou

Pokud se od hráčů Valašského Meziříčí něco nečekalo, tak to bylo rovných osm bodů z trojice zápasů s těmi nejlepšími mužstvy ze skupiny Jih. Valaši ale znovu prokázali, že předchozí vítězství nebyla dílem náhody a i ze Žďáru odjíždějí s vítězstvím v zádech. Premiérovými body po příchodu k Bobrům přidali i Josef Fojtík a Tomáš Vávra.

36., sobota 2.2.2019
SKLH Žďár nad Sázavou4:5p(3:2, 1:2, 0:0 - 0:1)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 6. Vašíček (Kolda), 9. Hasoň (Vašíček, Kadlec), 19. Kadlec (Wasserbauer) - 2. Pořický (Vávra), 5. Peška (Fojtík), 30. Žák, 39. Vávra (Žák, Weintritt), 61. Martiník (Žák, Vaněk). Rozhodčí: Markovský - Vašíček, Kráľ. Vyloučení: 4:8, navíc Peška (VAL) 10 min. OT (nesportovní chování) a Holiš (VAL) 10 min. OT (nesportovní chování). Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 728. Střely na branku: 32:28. Průběh utkání: 0:2, 4:2, 4:5.
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Radosta) - Kolda, Koželuh, Lojek, Pleva (C), Hort, D. Váňa, Černohorský - Kovářů, Prokš, Filip, Bureš (A), Kadlec, Vašíček, Jícha, Kuřítko, Hasoň, Stehlík (A), Panna, Wasserbauer.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plšek) - Jenáček, Holiš, Weintritt, Báchor, Žák, Daněk (A) - Brunec (C), Fojtík, Vaněk, Peška, Vávra, Pořický, Seidler, Andris, Dvořák, Martiník (A), Dalajka.

Ohlasy trenérů

Martin Janeček (SKLH Žďár nad Sázavou): Myslím si, že zápas rozhodly přesilové hry, kdy hosté využili pět na tři a pět na čtyři, když jsme soupeři odskočili. My jsme měli dvě přesilovky pět na tři a naložili s nimi katastrofálně. Když nedáme takovou přesilovku, tak prostě nemůžeme vyhrát.

Jiří Weintritt (HC Bobři Valašské Meziříčí): Ubránili jsme dvě předlouhé přesilovky domácích pět na tři, to byl první aspekt úspěchu. Druhým bylo naše srdíčko. Bojovali jsme a chtěli i za nepříznivého stavu. Celým tým tvrdě pracoval a zaslouží pochvalu.
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS