Hokejisté Valašského Meziříčí se musí smířit s druhou prohrou v řadě. I když v utkání zásluhou Tomáše Vávry vedli, z ledu Kopřivnice nakonec odjíždí bez bodu.
2. liga - skupina Východ 2021/2022, 4. kolo, středa 29.9.2021, Zimní stadion Kopřivnice
Kopřivnice
4:1
(1:1, 0:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 20. Pargač (J. Mach, Gola), 42. J. Mach (Krzak), 44. Pěnčík, 60. Gola (Pargač) – 19. Vávra (Podešva). Rozhodčí: Vaněk – Vengřín, Hladík. Vyloučení: 8:8 Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1. 4:1.
Kopřivnice: Hromada (Šindelka) – Štěpánek, Krzak, Kyselý, Bail, Marek (A), Slavík – Häring, J. Mach (C), Gola, M. Mach, Seidler, Pargáč, Pokorný, Suchý, Pěnčík, Pindel, Vaněk, Sluštík (A).
Valašské Meziříčí: Slovák (Sachr) – Mošnička, Kamas, Liss, Báchor (A), Janota, Holiš – Pořický (C), Křivohlávek, Urbanec, Vavřík, Vávra (A), Kuchařík, Goiš, Podešva, Finsterle, Andris, Weintritt, Stodůlka, Kozubík.

Skóre zápasu otevřel z přesilové hry necelé dvě minuty před koncem útočník Tomáš Vávra, zanedlouho se do početní výhody dostali také domácí a ještě 3 sekundy před zazněním sirén se jim podařilo stav dorovnat.

Druhá třetina byla opět velmi vyrovnaná, i když jsme se žádné další branky nedočkali. Bobři se několikrát snažili usadit u svatyně domácích, ti však zákeřné pokusy ihned posílali ven z pásma a hru obraceli na druhou stranu. Brankáře Slováka velmi trápil bývalý meziříčský útočník Rostislav Vaněk, který se dokonce ve 33. minutě ocitl tváří tvář svému bývalému spoluhráči a dvakrát se pokusil o dorážku, na oba pokusy však zkušený Slovák stačil. V závěru druhého dějství se domácí Tatra opět dostala do tlaku, na ten však tentokrát valašská defenziva stačila.

Poslední část utkání nezačala pro svěřence Lukáše Plška vůbec dobře, již dvě minuty po buly se prosadil kopřivnický Jakub Mach, který stejně jako jako jeho spoluhráč využil početní výhody. Valaši se ještě nestačili vzpamatovat z obratu a už zde byla další rána v podobě vstřelené branky Pěnčíka, který vypíchl puk jednomu z hráčů Bobrů a vydal se sám na gólmana Slováka, který již na únik nestačil. Hokejisté Valašského Meziříčí se po zbytek utkání ještě snažili s výsledkem něco udělat, obrana Kopřivnice vzadu s brankářem Hromadou však již další drama nepovolila, poslední tečku v utkání tak nakonec udělal Patrik Gola, který již zakončoval do prázdné kasy Valachů na konečných 4:1.