Ze Žďáru se Valaši vrací s prázdnou. Rozhodla druhá třetina
sobota 26.9.2020 | Daniel Gargulák |

První venkovní měření sil nevyšlo Valašskému Meziříčí vůbec dle představ. Svěřenci trenéra Doboše se v něm sice ujali vedení, otěže zápasu ale velmi brzy převzali domácí a o svém vítězství definitivně rozhodli gólovou smrští ve druhé polovině druhé třetiny. Bobři budou mít šanci na reparát na domácím ledě opět ve středu proti Novému Jičínu.

3.kolo, sobota 26.9.2020
SKLH Žďár nad Sázavou8:4(2:2, 5:0, 1:2)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 5. Kovářů (Heinrich), 15. Čermák (Gregar, Adam), 27. Adam (Jícha), 29. Čermák (Půža), 35. Adam (Gregar, Čermák), 37. Heinrich (Bureš, Kovářů), 39. Gregar (Půža, Pleva), 58. Štola (Kadleček, Jícha) - 4. Kajaba (Křivohlávek, Žák), 20. Vávra (Kajaba, Žák), 51. Pořický (Finsterle, Báchor), 56. Finsterle (Kobylík, Andris). Rozhodčí: Brzobohatý - Musil, Štěrba. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 7:2, 7:4, 8:4.
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Čáp) - Bazala, Lojek, Vašíček, Čermák, Macek, Pleva (C), Půža (A) - Čermák, Jícha, Gregar, Kovářů, Štola, Kadleček, Adam, Bureš (A), Heinrich.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (37. Sachr) - Holiš, Báchor, Žák (A), Hajda, V. Pernický, Kobylík, Pavlas - Urban, Slovák, Křivohlávek, Andris, Pořický (A), Vávra (C), Kuchařík, Kajaba, Vavřík, Stodůlka, Finsterle, Urbanec.

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí): Dnes se mi to nehodnotí dobře, protože výsledek neodpovídá předvedené hře. Nám uteklo jen pár minut ve druhé třetině a to rozhodlo. Je pravda, že čtyři góly jsme dostali po individuálních chybách, ale do útoku není co vytknout. Měli jsme přes 40 střel a dali opět čtyři góly, ale musíme být zodpovědnější v obraně. Je mi líto našich gólmanů, kteří chytli za ty dva zápasy spoustu čistých tutovek, ale psychicky se na obou muselo střídání projevit.