Zápasy » 2. liga - skupina Východ 2019/2020

kolodatumdomácíhosté 
1. středa 11.9. Valašské Meziříčí Moravské Budějovice 10:1
Branky a nahrávky: 2. Pořický (Ondračka, Andris), 14. Žák (Romančík, Ďurkáč), 15. Dvořák, 29. Dvořák (Seidler, Pořický), 32. Báchor (Klímek, Weintritt), 37. Dvořák (Holiš), 45. Dvořák (Vaněk), 50. Pořický (Weintritt, Báchor), 54. Vaněk (Seidler, Dvořák), 59. Andris (Žák) – 57. Horký (Šána, Krutiš). Rozhodčí: Blaha - Musil, Vašíček. Vyloučení: 1:6. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 191. Střely na branku: 37:23. Průběh utkání: 9:0, 9:1, 10:1.
2. sobota 14.9. Valašské Meziříčí Havlíčkův Brod 2:3p
Branky a nahrávky: 26. Andris (Romančík), 55. Holiš (Romančík, Andris) – 27. Cachnín (Plachý, Mareš), 46. Kadlec (Kuchta), 61. Semrád (Kulhánek, Matušík). Rozhodčí: Goňa – Novotný, Pippal. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 212. Střely na branku: 30:33. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.
3. středa 18.9. Kopřivnice Valašské Meziříčí 18:00
4. sobota 21.9. Valašské Meziříčí Nový Jičín 17:00
5. středa 25.9. Volno Valašské Meziříčí  
6. sobota 28.9. Valašské Meziříčí Šumperk 17:00
7. středa 2.10. Opava Valašské Meziříčí 18:30
8. sobota 5.10. Valašské Meziříčí Žďár nad Sázavou 17:00
9. sobota 12.10. Hodonín Valašské Meziříčí 17:00
10. středa 16.10. Moravské Budějovice Valašské Meziříčí 18:30
11. sobota 19.10. Havlíčkův Brod Valašské Meziříčí 17:00
12. středa 23.10. Valašské Meziříčí Kopřivnice 18:00
13. sobota 26.10. Nový Jičín Valašské Meziříčí 17:00
14. středa 30.10. Valašské Meziříčí Volno  
15. sobota 2.11. Šumperk Valašské Meziříčí 17:00
16. středa 6.11. Valašské Meziříčí Opava 18:00
17. sobota 9.11. Žďár nad Sázavou Valašské Meziříčí 17:30
18. sobota 16.11. Valašské Meziříčí Hodonín 17:00
19. středa 20.11. Moravské Budějovice Valašské Meziříčí 18:30
20. sobota 23.11. Valašské Meziříčí Havlíčkův Brod 17:00
21. středa 27.11. Kopřivnice Valašské Meziříčí 18:00
22. sobota 30.11. Valašské Meziříčí Nový Jičín 17:00
23. středa 4.12. Volno Valašské Meziříčí  
24. sobota 7.12. Valašské Meziříčí Šumperk 17:00
25. středa 11.12. Opava Valašské Meziříčí 18:00
26. sobota 14.12. Valašské Meziříčí Žďár nad Sázavou 17:00
27. sobota 21.12. Hodonín Valašské Meziříčí 17:00
28. sobota 28.12. Valašské Meziříčí Moravské Budějovice 17:00
29. sobota 4.1. Havlíčkův Brod Valašské Meziříčí 17:00
30. středa 8.1. Valašské Meziříčí Kopřivnice 18:00
31. sobota 11.1. Nový Jičín Valašské Meziříčí 17:00
32. středa 15.1. Valašské Meziříčí Volno  
33. sobota 18.1. Šumperk Valašské Meziříčí 17:00
34. středa 22.1. Valašské Meziříčí Opava 18:00
35. sobota 25.1. Žďár nad Sázavou Valašské Meziříčí 17:30
36. středa 29.1. Valašské Meziříčí Hodonín 18:00
37. sobota 1.2. Moravské Budějovice Valašské Meziříčí 17:00
38. sobota 8.2. Valašské Meziříčí Havlíčkův Brod 17:00
39. středa 12.2. Kopřivnice Valašské Meziříčí 18:00
40. sobota 15.2. Valašské Meziříčí Nový Jičín 17:00
41. středa 19.2. Volno Valašské Meziříčí  
42. sobota 22.2. Valašské Meziříčí Šumperk 17:00
43. středa 26.2. Opava Valašské Meziříčí  
44. sobota 29.2. Valašské Meziříčí Žďár nad Sázavou 17:00
45. středa 4.3. Hodonín Valašské Meziříčí 18:00
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive