Vítězná Dobošova premiéra. Bobři přehráli Slezany v samostatných nájezdech
středa 22.1.2020 | Daniel Gargulák |

Vítězná Dobošova premiéra. Bobři přehráli Slezany v samostatných nájezdech

Trenér Josef Doboš zapisuje po svém příchodu na lavičku Valašského Meziříčí úspěšnou premiéru. Valaši v utkání se Slezanem ztráceli dvě branky až do třetí třetiny, náskok se jim ale podařilo stáhnout a o vítězi museli rozhodnout samostatné nájezdy. V těch zařídil bod navíc domácímu výběru Tomáš Vávra.

34.kolo, středa 22.1.2020
HC Bobři Valašské Meziříčí3:2sn(0:1, 0:1, 2:0 - 0:0)HC Slezan Opava
Branky a nahrávky: 45. Slovák (Vávra, Pořízek), 51. Vávra (Žák), rozh. náj. Vávra – 18. Rousek (Malina, Hendrych), 26. Ficek (Gulda, Wolf). Rozhodčí: Šudoma – Kučera, Blažek. Vyloučení: 6:7, navíc Zelenkov (OPA) 10 min. OT (vražení na hrazení). Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sachr) – Ďurkáč, Kamas, Holiš, Běhal, Žák, Weintritt, Baroš – Slovák, Dvořák (C), Daněk (A), Seidler, Vávra, Kuchařík, Pořízek, Romančík, Martiník (A), Andris, Paťava, Vaněk.
HC Slezan Opava: Daňa (Velička) – Šěvěček, Zouhar, Ficek, Zdeněk, Šindelář (C), Chalupa (A) – Gabrhelík, Peslar, Kysučan, Malina, Buršík, Peterka, Římský, Zelenkov, Wolf (A), Gulda, Kovařík, Rousek, Hendrych.

Ohlasy trenérů

Josef Doboš (trenér HC Bobři Valašské Meziříčí): Kluci si dneska zasloužili vyhrát. Škoda, že to není za tři body, ale jen za dva. První třetina nebyla dobrá a z přemíry snahy se nám nedařilo. Ve druhé a třetí třetině to ale bylo famózní a Opavu jsme nepustili skoro do šance. Je dobře, že se nám povedlo zápas obrátit.
 
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS