Valaši vezou cenné body z jihu Moravy. Rozhodly tři góly v první třetině
pátek 11.10.2019 | Daniel Gargulák |

Valaši vezou cenné body z jihu Moravy. Rozhodly tři góly v první třetině

První pětinu soutěže uzavírali svěřenci trenéra Weintritta na horké půdě hodonínských Drtičů, kde zajížděli netradičně již v pátek. Bobři zasypali soupeře smrští tří branek v závěru první poloviny úvodní třetiny a svůj náskok si průběžně udrželi až do konce utkání. Valaši tak svého soupeře zároveň přeskočili i v tabulce a do dalšího kola budou v tabulce nejhůře třetí v závislosti na výsledku utkání mezi Novým Jičínem a Havlíčkovým Brodem.

9., pátek 11.10.2019
SHK Drtiči Hodonín2:5(0:3, 1:0, 1:2)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 31. Jurča (Balán), 57. Matula (Horák) - 7. Daněk (Dvořák, Vaněk), 8. Kuchařík (Žák), 10. Martiník (Kuchařík), 50. Pořický (Vávra), 60. Seidler (Dvořák). Rozhodčí: Goňa - Kučera, Blažek. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5.
SHK Drtiči Hodonín: Hlaváč (10. Kubáň) - Věžník, Horák, Ševčík, Sedláček Slabý, Miklík (A), Čermák - Balán, Jurča (C), Bulín, Leška, Krejčí, Komínek, Pröschl, Charvát (A), Finsterle, Hložánek, Matula, Janás, Polák.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sachr) - Ďurkáč, Baroš, Žák, Holiš, Kamas, Daněk (A), Běhal - Seidler, Dvořák (C), Vávra, Vaněk, Andris, Pořický, Kuchařík, Smrčka, Romančík, Martiník (A).

Ohlasy trenérů

Jiří Weitnritt (hlavní trenér HC Bobři Valašské Meziříčí): Celý tým pracoval s velkým nasazením a taky s disciplínou v obranném pásmu, což bylo pro nás velmi důležité. Je jen na nás všech, abychom teď byli nadále pokorní. Máme před sebou dvě těžká venkovní utkání.
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS